לפרטים נוספים: 1-700-50-9992

 

יישובים רוחניים ותורות רוחניות בישראל – להכיר צורת חיים אחרת

חברת "תרבויות עולמי" מציעה מגוון של סיורים שמאפשרים הכרה לעומק של ישובים רוחניים והתורות שמאחריהם בצפון ודרום הארץ. אנחנו מעבירים טיולים בנושא זה במסגרת קורסים במכון אבשלום, אוניברסיטה פתוחה, ולאחרונה אף במסגרת בתי ספר של משרד התיירות, השתלמויות למורי דרך.


זאב בן אריה - תושב הגליל הוא מהמדריכים המובילים בארץ בנושאי קבלה, סופים, נצרות אזוטרית, אדריכלות מקודשת, יישובים רוחניים, ועוד. הופיע בתוכניות טלוויזיה ורדיו רבות, כתב ספרים ומאמרים. לאחרונה יצא ספר בשם "אוכלוסיות וישובים לא מוכרים בישראל" בהוצאת אריאל, ובו מאמרים רבים פרי עטו על נושא זה

 

 

מאמרים על ישובים רוחניים בישראל - לחצו על הכותרת לקישור

הררית ויחד - מדיטציה טרנסנדנטאלית.

יודפת - תורתו של גורדייף

הרדוף - אנתרופוסופיה

ענבר - ישוב מתרגל טאו

מעלה צביה - ישוב בדרך האימן


אשרם במדבר - אושו

נווה שלום 

 

טיולים אל ישובים רוחניים בארץ

החיפוש אחר משמעות – טיול כללי לישובים רוחניים בגליל:
מסלול 1: מעלה צביה - אימן, יודפת – גורדייף, הררית – מדיטציה, נראה כיצד האנשים החיים באותם ישובים מיישמים את תורתם בחיי היומיום וננסה להבין את המסר שלהם לאנושות.

מסלול 2: הרדוף וציפורי - רוחניות העולם הקלאסי והעידן החדש - בחלק הראשון של הטיול נבקר בציפורי העתיקה, אתר הקשור לתרבות הרומית. נלמד על האמונה האסטרולוגית הרומאית, ועל עולם המשנה היהודי. האמונות העתיקות יתנו לנו פתח להבין את עקרונות לימוד העולם הרוחי, כפי שפיתח רודולף שטיינר וכפי שבאים לידי ביטוי ביישוב הרדוף. החלק השני יהיה ביקור בהרדוף הכולל מפגשים עם אנשים, נסביר כיצד הידע האנתרופוסופי בהקשר לעולמות הרוח בא לידי ביטוי בתחומי החיים השונים. נכיר את היישוב והדינאמיקות השונות הפעילות בו, בית הספר, חקלאות אורגנית, עזרה סוציאלית, ועוד. ניתן לשלב הפעלות ייחודיות במקום.

 

 

מאמרים על נושאים רוחניים - לחצו לקישור

משמעות של צבעים

נומרולוגיה

ישובים רוחניים

אדריכלות מקודשת

אנתרופוסופיה

אסטרולוגיה

 
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו
Web Analytics